Bioklimatik Pergola m2 Fiyatları

Modern tasarımlı dış mekan güneş, rüzgar, yağmur, kar ve diğer elementlerden koruma sağlar. Dış mekan yaşamının olağanüstü kalitesini garanti eder. Bioklimatik Pergola Sistemi, modern tasarım ve yüksek düzeyde görsel ve termal konfor ile karakterizedir.

Dönen bıçaklar, faydalı havalandırma sağlarken, güneşten mükemmel koruma sağlar. Bıçaklar, fazla suyu destek kolonlarından kanalize etmek üzere tasarlanmıştır. Kaliteli inşaat Uluslararası standartlara uygun olarak yapılır. Kuvvetli rüzgara karşı yüksek derecede direnç sağlar. Ismarlama Çözümler, İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sınırsız olanaklar Büyük açıklıklar, olağandışı arazi koşulları veya şantiyenin özel talepleri durumunda, ihtiyaçlarınıza uygun özel çözümler sunuyoruz.

Bioklimatik Pergola m2 Fiyatları?

Özel olarak tasarlanmış pergolalar, tüm taleplerinize mükemmel şekilde uyan benzersiz dış mekan alanları yaratarak pratik olarak sınırsız olanaklar sunar. Bioklimatik Pergola‘nın gücü ve kapasiteleri, sensörler, paneller, aydınlatma ve diğer aksesuarlar gibi tüm eklenti konforları ile birleştirilmiştir. Yetenekli tasarımcı ve mühendis ekibimiz, en zorlu projelerde bile mükemmel çözümü bulmamızı sağlar. Açık havada hayatın tadını çıkarın.

Bioklimatik pergola, dış mekanlarda kullanılan ve biyoiklimatik tasarım prensiplerine dayanan bir yapıdır. Bir pergola, genellikle açık hava oturma alanlarını örten ve gölgelendirme sağlayan bir çerçeve sistemidir. Ancak bioklimatik pergola, bu temel işlevlere ek olarak çevre koşullarını optimize etmek için özellikleri olan özel bir yapıdır.

Bioklimatik Pergola Avantajları

Bioklimatik pergolalar, çevresel faktörleri dikkate alarak enerji verimliliği ve konfor sağlamak amacıyla tasarlanır. Örneğin, otomatik olarak ayarlanabilen açılır kapanır lamel sistemleri vardır. Bu sistemler, güneş ışığı, sıcaklık ve hava akımı gibi faktörlerin kontrol edilmesini sağlar. Bu şekilde, dış mekanı kullanırken istenen miktarda gölge, havalandırma ve doğal ışık elde edilebilir.

Bioklimatik pergolalar, sıcak havalarda güneşin zararlı etkilerinden korunmayı sağlayabilir. Aynı zamanda, soğuk havalarda da ısıtma sistemleriyle konforlu bir dış mekan deneyimi sunabilir. Bu yapılar ayrıca yağmur, rüzgar ve kar gibi doğal etkenlerden de koruma sağlayabilir.

Günümüzde, bioklimatik pergolalar genellikle otellerin, restoranların, kafe ve barların, bahçe etkinliklerinin ve hatta ev sahiplerinin dış mekanlarındaki konforu artırmak için tercih ettiği bir seçenek haline gelmiştir. Bu pergolalar, enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olabilir ve dış mekanları daha sürdürülebilir hale getirebilir.

Bioklimatik Pergola Projelerimizi görmek için lütfen tıklayınız.

Bioklimatik Pergola m2 Fiyatları

Satış uzmanımızın sizinle irtibata geçmesi için lütfen (0216) 349 37 38 numaralı telefonu arayarak veya info@inorma.com.tr mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Satış uzmanımız aldığı bilgileri değerlendirerek size özel teklifimizi hazırlayacaktır. 

Bizi instagram’da takip edin! @inormayapisistemleri