Blog

Giyotin Cam Balkon

Giyotin cam balkon hareketli küpeştelerden oluşan sistemlerdir. Cam balkon sistemi ev, kafe, restoran gibi birçok alana özel çözümler üretir. Mekanların etrafı şeffaf camlarla kapatılarak modern bir görünüm elde edilir. Isı yalıtımı, ses izolasyonu ve parmak izi bırakmayan cam sistemlerin birçok avantajı vardır.

Giyotin Cam Balkon Nedir?

Giyotin cam balkon sabit ve hareketli birden çok panelden oluşan cam sistemidir. Kurulum yapılacak alanın ihtiyaçlarına göre 3 veya 4 katlı panellerden oluşabilir. Motorlu, sürgülü gibi farklı tasarımları vardır. Motorlu sistemler uzaktan kumanda edilebilir. Sürgülü sistemlerin çekme aparatları cam sisteminin görünümü bozmayacak şekilde modern bir şekilde tasarlanır. Her iki sistem de sahip olduğu özelliklerle tüm alanlara özel çözüler sunmaktadır.

Giyotin cam balkon sistemleri özellikle kafe, restoran ve ofislerde tercih edilir. İç dekorasyonların şık bir görünüm kazanmasını sağlayan cam sistemleri hareketli panellerden oluşur. Bu paneller farklı yönlere açılabilir, kademeli açılır veya tamamen açılıp kapanır. Böylece işletmelerin havalandırılması sağlanmaktadır.

Giyotin Cam Balkon Kullanım Alanları

Giyotin cam balkon sistemleri geçmişten bu yana büyük gelişimler göstermiştir. Üretiminde ısıya dayanıklı camlar kullanılır. Aynı zamanda tüm mevsim koşullarında kurulduğu alanı dış etkenlerden korur. Ev, otel, kafe, ofis gibi birçok kullanım alanı mevcuttur. Üretim yapılmadan önce kurulum yapılacak alanın büyüklüğü, dekoratif özellikleri göz önünde tutularak özel tasarımlar yapılmaktadır.

Giyotin Cam Balkon Özellikleri

Giyotin cam balkon sistemleri temel olarak balkon ve açık alanların dış etkenlerden korunmasını sağlar. Yapımında kullanılan camlar ısıya dayanıklıdır. Çok sıcak ve çok soğuk havalarda iklim şartlarından etkilenmez. Yağmur, kar, toz, rüzgar geçirmediği için alan içerisindeki mobilyalar zarar görmez ve balkonlar tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Giyotin cam balkon tasarımında kullanılan paneller kolay hareket etmesi sağlayan raylı sistemler kullanılır. Motorlu giyotin cam balkon sistemlerinin açılıp kapanması uzaktan kumanda edilebilir. Cam özellikleri müşterilerin isteklerine göre değişiklik gösterebilir. Farklı renk seçenekleri, dikey ve yatay panel seçenekleri, sürgülü, motorlu giyotin cam seçenekleri tüm işletmelerin ihtiyaçlarına ve dekoratif özelliklerine göre farklı çözümler sunmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş