Blog

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotinli Cam Sistemi

İnorma yapı sistemleri olarak giyotinli cam imalatı toptan perakende satış imkânlarımızdan siz de faydalanabilirsiniz. Cam balkon sistemleri üreten firmamız uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerin imalatını yapmaktadır.

Giyotinli cam sistemleri konusunda küçük bir piyasa araştırması yaptığınız zaman firmamızın piyasaya göre çok uygun fiyata satış yaptığını siz de göreceksiniz.

  • GİYOTİNLİ CAM SİSTEMLERİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Giyotinli cam sistemleri özellikle balkonlarda yoğun bir şekilde kullanılır. Açılıp kapanabilen sistem ile balkonları evinizin içine dahil edebilirsiniz. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz giyotinli cam sistemleri ile tanışmak, ürünleri incelemek ve ürün siparişi geçmek için hemen firmamızla iletişime geçin.

Giyotinli cam sistemleri ısıcamlı olup sıcak ve soğuğu geçirmez. Dayanıklı ray ve hareket mekanizmasına sahiptir. Sistem alüminyum paslanmaz gövdeye sahiptir. Soğuk ve yağışlı mevsim koşullarından olumsuz etkilenmez.  Özel bir tasarıma sahip olan sistem evinizin dekorasyonunu ve görüntüsünü bozmaz. Evinizle uyum ve ahenk içinde tasarlanır.

  • İNORMA YAPI İLE KALİTELİ HİZMET

İnorma yapı sistemleri olarak her zaman 1. Sınıf kalitede işler ortaya koyuyoruz. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren firmamız ihtiyaçlara cevap veren kaliteli ürünleri müşterilerine uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile sunmaktadır. Ürünlerimiz 1. Sınıf kalitede olup yaptığımız tüm işler garanti kapsamındadır.

Giyotinli cam sistemleri ile tanışmak, çalışma şartlarımız hakkında bilgi sahibi olmak, cam sistemleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. WhatsApp destek hattımızdan bizleri haftanın 7 günü 24 saat boyunca aratıp bu sistem hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Uzaktan kumandalı Motorlu Giyotinli Cam Sistemi, restoran, teras, veranda, arka bahçe ve iç bölümleme için idealdir. Motorlu kanatlar hem kontrol paneli hem de uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Kanatlar tamamen kapatıldığında, ısı yalıtımlı alüminyum profiller ve çift camlı camlar sayesinde ısı, hava ve ses yalıtımı sağlanır.

Giyotin Cam Sistemleri

Etiketler :  Giyotinli Camgiyotinli cam arızası nasıl halledelirgiyotinli cam imalat, giyotin cam imalatçılarıgiyotinli cam istanbulgiyotinli cam nasıl çalışırgiyotin cam nedirgiyotin cam sistemlerigiyotin m2 fiyatlarıgiyotin balkon camHareketli Küpeşteısıcamlı giyotinli cammotorlu giyotin , giyotinli cam balkon

Bu gönderiyi paylaş