Cam Balkon Isıtma Sistemleri

Kış Bahçesi Isıtma Sistemleri

Kış Bahçesi Tavan Sobası, uzaktan kumandası sayesinde konforlu bir kullanım sağlar. İki kademli ısıtma seçeneği ile 1000 watt ve 2000 watt konforlu infrared ısı sağlar.  Estetik ve tamamlayıcı dizaynı sayesinde, balkon, kafe, restoran, kış bahçeleri, fabrika, atölye ve hayvan bakım yerleri gibi bir çok kapalı mekan veya dış mekanda ideal, verimli ısı sağlar. LED aydınlatma özelliği sayesinde, radyon ısıtıcınız sadece ısı sağlamakla kalmayıp şık, güçlü ve verimli aydınlatma sağlar.

Özel formlu bir reflektör aynasına ile ısıyı ortama dağıtarak ısıtma verimliliğini maksimum seviyede tutar.

Ön ısıtma olmaksızın 10-12m2 alanda her yöne eşit olarak yayılan infrared ısı sağlar. Oluşan ısı karbon fiber infrared teknoloji ile sağlandığı için ve fanlı ısıtıcılarda olduğu gibi vantilatör ile çalışmadığı için toz oluşturmaz dolaysıyla allerjenler ve astım hastaları için idealdir.

Krom kaplı koruma ızgarası hem dekoratif bir görüntü sunar.

Kış Bahçesi Tavan Sobası Teknik Özellikleri

Ağırlık3,5 g
Boyutlar420 × 420 × 300 mm
Ağırlık3.5KG
Akım9 Amper
Anma Gücü2000W
Çalışma Gerilimi220-240V / 50-60 Hz
Isıtma ElemanıKarbon Infrared
Gösterge PaneliYok
Kablo Uzunluğu115 cm
Kademe2 Kademe & Uzaktan Kumanda
Koruma SınıfıIP45
RenkAntrasit
Sarfiyat2.0kWh
TipTavan Soba
Uzaktan KumandaVar
TripodYok

Kış Bahçesi Tavan Sobası Fiyatları

Satış uzmanımızın sizinle irtibata geçmesi için lütfen (0216) 349 37 38 numaralı telefonu arayarak veya info@inorma.com.tr mail atarak bilgi alabilirsiniz. Aldığımız bilgileri değerlendirerek size özel teklifimizi hazırlayacağız.