Blog

Teras Pergola Modelleri

Terasını yaz kış demeden kullanmak isteyenlerin tericihi pergole sistem oluyor. Kışın üşütmeyen yazın yakmayan bir ortamın hayalini kuruyorsunuz bu sistemi düşünebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile de pergole sistemlerin çeşitleri de çoğaldı. Teras pergola modelleri sizlerin rahatlıkla kullanabileceğiniz seçenekleri size sunuyor. Her bütçeye her teras tasarımına uygun modelleri bünyesinde barındıran pergole sistemlerin en tercih edileni elektronik olanı elbette. Hem modern bir görüntü olsun hem de bulunduğumuz yeri tam korusun diyorsanız elektronik pergoleyi tercih edebilirsiniz. Elektronik pergole sistemin bir diğer olumlu yanı sizlere yük olmayacak olmasıdır. Her anlamda işinizi kolaylaştıran bu sistem özellikle temizlenme konusunda sizleri memnun edecektir.

Temizleyeceğiniz zaman tek hareketle sistemi aktifleştirin işiniz bitince geri kapatın. Günün sorunda yorulmadan pergoleniz tertemiz olacaktır. Aynı sistem raylı pergolelerde de geçerlidir. Teras pergola modelleri içinde en estetik duranı ışıklandırmalı modellerdir. Güneşten, aşırı aydınlıktan rahatsız olabilirsiniz. Ancak biraz ışık ortamın atmosferini de değiştirecektir. Terasta fazla dekorasyon ürünü de kullanmıyorsanız bu model tam size göre. Seçeceğiniz bir ışıklandırma terasınızı romantik bir mekna haline getirebilirsiniz. Ya da kalabalık partiler için bol ışıklı bir mekan oluşturabilirsiniz terasınızda. Işıklandırma için led renk ve sayısını gönlünüze göre seçebilirsiniz. Böylelikle terasınıza en uygun modeli de oluşturmuş olacaksınız.

Farklı Kültürden Tasarımlar Mevcut

Tasarımını özgün olarak çalıştığınız teras pergola modelleri olabilir. Sadece sizin terasınıza has olabileceği gibi üretiminde de farklılıklar olan modelleri tercih edebilirsiniz. Değişik renklerde malzeme kullanımı ışık vurduğunda size yansıyan renk ve şeklin farklı olması gibi detaylar olabilir. Ana aksam sağlam olduğu sürece geriye kalan noktalar tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Ancak klasik modellerden yanaysanız o zaman açılıp kapanabilen raylı sistem pergola kullanabilirsiniz. Klasik bir model olsa da gece yıldızları izlemenize mani olamaz. Güneşin yakıcı sıcağını engelleyen sistem gece size görsel şölen sunacaktır. Sade tasarımıyla terasınızın her haline uyum sağlayacaktır. İster rengarenk şekilde dizayn edin ister avangart ürünleri tercih edin fark etmez. İstediğiniz zaman değişim yapma hakkını da size sunmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş