Kurumsal

Hakkımızda

İnorma Yapı Sistemleri 2013 yılında kurulmuştur ve tüm ülke sektöründe lider olma vizyonu ile hareket etmektedir. İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan ve kendisini sürekli geliştiren İnorma, yenilikçi ve sorumluluk sahibi bir firmadır. İmalatımızda Pergola, Bioclimatic Pergola, Rolling Roof, Kış Bahçesi, Giyotin Cam, Zip Perde gibi kaliteli, şık ve estetik ürünler vardır.

Sitemizde aradığınız ürünleri ve çeşitlerini bulabilirsiniz. Dünya standartlarında olan yapı sistemleri projelerimizi sunarak hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Böylece doğru çözümü kısa sürede yakalıyoruz ve uyguluyoruz. Prestijli projeler ile de gelişimi sürdürmeye devam ediyoruz. Pergola, Cam ve Zip Perde Sistemleri şirketimizin tamamladığı tüm projeleri görebilirsiniz. Tıklayınız.


Misyon

Faaliyette bulunduğumuz sektörde, bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak İnorma müşterileri, çalışanların beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Vizyon

Faaliyette bulunduğumuz sektörde, “Sürekli Gelişme” ve “Yaşamda Kalite” prensipleri doğrultusunda İnorma, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlayıp, sektörde dünya şirketi olmayı hedefliyoruz.