Blog

Giyotinli Cam İmalatı

Giyotinli Cam İmalatı

Modern, Zarif ve Sessiz: İnorma Giyotinli Cam

Firmamız İnorma Yapı Sistemleri tarafından yapılan tüm giyotinli cam imalatı sırasında, özel tasarım kayış ve dişli sistem kullanmaktayız. Böylece, rakiplerimize göre en sessiz çalışan giyotinli cam modelini sizlere sunuyoruz. Otel, ev, pastane, kış bahçesi ve mağaza gibi dilediğiniz çeşitli alanlarda giyotinli cam kullanabilirsiniz. Giyotinli cam modelleri, diğer adı ile hareketli küpeşte modellerimizi görmek için web sitemizi ziyaret edip, projeler kısmına gidebilirsiniz. Diğer sistemlere göre çok daha kullanışlı olan giyotinli cam sistemi sayesinde, parmağınızın tek bir hareketi ile üstü açık bir mekânda veya sizleri değişen hava şartlarından koruyacak kapalı bir mekanda oturabilirsiniz.

Giyotinli Cam Sistemleri Nasıl Kullanılır?

Aşağı ve yukarı doğru hareket eden giyotinli cam sistemi, iki farklı seçenek ile gelmektedir. Bunlardan biri üç kanatlı giyotinli cam, diğeri ise tek camlı giyotinli camdır. Üç kanatlı sistemde bir kanat sabit iken, diğer ikisi hareket eder. Hareket eden kanatları, dilediğiniz seviyede durdurabilirsiniz. Giyotinli cam sistemini dilerseniz tam, dilerseniz yarım açabilirsiniz. Sistem, tercihinize göre aşağıda ve yukarıda toplanabilir. Eğer kapalı ise kesinlikle su ve hava geçirmeyen giyotinli cam, yalıtımlı cam kullandığında normalin üzerinde, muazzam sonuçlar vermektedir.
Tüm panel bağlantıları gizli olduğundan, görünür bir yapıda değildir. Motor bölümü, alüminyum profillerden özel tasarlanan bir kutuda olduğundan, sessiz olduğu gibi bakımı da zahmetsizdir. Yani, tüm giyotinli cam sistemini sökmek yerine, yalnızca bu kutu kapağı sökülerek, motor bakıma alınır. Alüminyum profil aksamlarında kullanılan boya parmak izi bırakmaz ve leke tutmaz. Uzaktan kumandalı sistem ile çalışan giyotinli cam renkleri ise;beyaz, krem, jet siyah, alüminyum, antrasit ve koyu bronzdur.

Giyotinli Cam Fiyatları

Giyotinli cam fiyatları ve giyotinli cam m2 fiyatları için info@inorma.com.tr mail adresinden veya 0216 349 37 38 numarasından bize ulaşmanız mümkündür. Firmamız İnorma Yapı Sistemleri’ni aramanız halinde, satış uzmanımız isteklerinizi not edecektir. Bu bağlamda istediğiniz giyotinli cam modeli, rengi, sistemi ve m2si kayda alınır ve size özel bir fiyat teklifi hesaplanır. Bu fiyat teklifini sizlere sunmak için, satış uzmanımız size ulaşacaktır. Keyifli bir hizmetin tek adresi, İnorma Yapı.

Etiketler: Giyotinli cam imalatı, giyotinli cam renkleri, giyotinli cam m2 fiyatları, giyotinli cam sistemi,

Bu gönderiyi paylaş