Etiket - giyotin cam balkon

GİYOTİN CAM NEDİR

GİYOTİN CAM NEDİR

Giyotin cam evlerden ziyade iş yerleri, mağazalar, cafeler ve restaurantlar gibi yerlerde gördüğümüz bir cam çeşididir. Bir diğer adı hareketli küpeşte olan bu cam sisteminin en bilinen adı giyotin camdır. Temel prensibi bir camın sabit diğerinin hareketli konumlandırılması ile oluşturulan açılır kapanır yapı esasında giyotin cam nedir? Sorusunun da en iyi ve anlaşılır cevabını oluşturmaktadır.
Bir alanı istediğiniz zaman tamamen kapalı, istediğiniz zaman da tamamen açık bir ortama çevirmek istiyorsanız ve uzun süre böyle bir...

Giyotinli Cam m2 Fiyatları

İnorma yapı sistemleri olarak giyotinli cam imalatı toptan perakende satış imkânlarımızdan siz de faydalanabilirsiniz. Cam balkon sistemleri üreten firmamız uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerin imalatını yapmaktadır. Giyotinli cam sistemleri konusunda küçük bir piyasa araştırması yaptığınız zaman firmamızın piyasaya göre çok uygun fiyata satış yaptığını siz de göreceksiniz. Üstelik firmamız montaj, kurulum ve tamir işlerini aynı gün yapmaktadır. Giyotinli cam sistemleri konusunda bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

GİYOTİNLİ CAM SİSTEMLERİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ Giyotinli cam sistemleri özellikle...