Blog

Bioclimactic Pergola Sistemi

Bioclimactic Pergola

Dış Mekân Yaşamının Kalitesi: Bioclimactic Pergola Sistemi

Bioclimactic pergola, yüksek düzeyde görsel ve termal konfor sağlayan bir sistemdir. Dışarıdaki zorlu hava şartlarına karşı dirençlidir. Kavurucu güneş, rüzgar, yoğun kar ve yağmur gibi pek çok unsurdan koruma özelliğine sahiptir.

Modern tasarımı ile estetik açıdan da müşterilerimize hayallerindeki vizyonu yaratmaları hususunda yardımcı olmaktayız.

İnorma Yapı Sistemleri olarak bünyemizde bulundurduğumuz yetenekli tasarımcı ve uzman mühendis ekibimiz sayesinde en zor projelere dahi kolayca çözüm üretebilmekteyiz. pergola sistemi dönen bıçaklar ile havalandırma ve güneşten koruma sağlamaktadır.
Aynı zamanda bu bıçaklar sayesinde fazla su tahliyesi destek kolonları aracılığı ile yapılmaktadır. Bioclimactic pergola üretimimiz uluslar arası standartlara uygun ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Taleplerinize Özel Bioclimactic Pergola Tasarımı

Bioclimactic pergola tasarımı, müşterilerimizin taleplerine göre şekillenmekte olup, benzersiz dış mekan alanları yaratmanız için sınırsız olanaklar sunar. Büyük açıklıklar, olağandışı arazi koşulları ve şantiyelerin özel talepleri gibi durumlarda da uygun çözümlerimiz mevcuttur.
Hareketli çatı örtüsü alüminyum metalden yapılmaktadır ve tavan örtüsünün açılma-kapanma sistemi uzaktan kumandalıdır. Tüm mevsim şartlarına uygun üretilen bioclimactic pergola, kumanda kontrolünde yağmur moduna da sahiptir. Bütün aksesuarlar ise galvaniz ve elektro statik boyalı olarak ve ambalajlı gelmektedir.
Modern Tasarım ve Mükemmel Çözümler İçin İnorma
Satış uzmanımız ile irtibata geçmek için firmamıza 0216 349 37 38 numaralı telefon numarasında veya tercih ederseniz info@inorma.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz. Satış uzmanlarımız müşterilerimizin tüm dilek ve isteklerini dikkatle değerlendirme altına alarak, müşterilerimize özel fiyat tekliflerinde bulunmaktadırlar.
Alanında uzman bir firma olarak her zaman en iyi olmak ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına daima kendimizi geliştirmekteyiz. Ürünlerimizde kullandığımız tüm teknolojiler dünyaca kabul görmüş teknolojilerdir.

Cebinize uygun fiyatlar, ileri teknoloji ürünler ve yüksek kalite için İnorma’yı tercih edin.

Etiketler: Bioclimactic pergola, bioclimactic pergola kapasitesi, bioclimactic pergola sistemi,
Biyoklimatik Pergola

Aluminum Panel Sistemleri

Ismarlama Çözümler, İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sınırsız olanaklar
Büyük açıklıklar, olağandışı arazi koşulları veya şantiyenin özel talepleri durumunda, ihtiyaçlarınıza uygun özel çözümler sunuyoruz. Özel olarak tasarlanmış pergolalar, tüm taleplerinize mükemmel şekilde uyan benzersiz dış mekan alanları yaratarak pratik olarak sınırsız olanaklar sunar. Bioclimatic Pergola’nın gücü ve kapasiteleri, sensörler, paneller, aydınlatma ve diğer aksesuarlar gibi tüm eklenti konforları ile birleştirilmiştir. Yetenekli tasarımcı ve mühendis ekibimiz, en zorlu projelerde bile mükemmel çözümü bulmamızı sağlar. Açık havada hayatın tadını çıkarın.

Bu gönderiyi paylaş