Blog

Bioclimatic Pergola Ankara

Biyoklimatik teknoloji ile kullanışlı bir mekân oluşturur. Güneşteki dalgalanmalardan etkilenmeyecek işlevselliği ile her türlü mevsim koşuluna uyum sağlamaktadır. Oldukça modern tasarımlara sahiptir. Kullanılan mekâna şıklık ve estetik bir dekor ile eşlik eder. Yağmur, kar, rüzgâr, güneş gibi durumlarda koruma sağlar. Havalandırma yaparken güneşten koruma sağlamaya devam eder.

Biyoklimatik teknolojinin birbirleri ile uyum halinde dönmekte olan panelleri bütün hava koşullarına dayanıklı şekilde üretilmiştir. Kullanımı hem işlevsel hem de kolaydır. Temizliği içten ve dıştan yapılabilmektedir. İsteğe göre çeşitli aksesuarlar ile daha şık bir uygulama sağlanır.

Bioclimatic Pergola Nedir?

Bioclimatik pergola sistemi işlevselliği ile büyük bir kolaylık sunmaktadır. Dört mevsim koruma sağlayarak ortamlara şıklık katar. Kafe, restoran, kış bahçeleri, oteller gibi birçok alanda sıklıkla tercih edilmektedir. Led ışıklar ile entegre edildiği zaman tamamen farklı bir ambiyans yaratır ve dikkatleri üstüne çeker. Tasarımı müşteriler ile birlikte belirlenerek beklentileri yüzde yüz karşılar.

Hayat standardınızı daha konforlu bir hale getirmek için tasarlanan biyoklimatik pergola sistemleri anlık çözümler sağlayarak hava durumunu adeta önemsiz bir hale getirmektedir. Kumanda ile kullanılan sistemin temizliği oldukça kolaydır. İç ve dış taraftan temizlenebilmektedir.

Bioclimatic Pergola Özellikleri
  • Biyoklimatic sistem dört mevsim kullanılacak şekilde üretilir.
  • Kafe, lokanta, restoran, kış bahçeleri gibi açık alanlarda kullanımı yaygındır.
  • Her zevke uygun olarak tasarımlanabilmektedir.
  • Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir.
  • Kumanda ile kullanım sağlanmaktadır.
  • Isı izolasyonu sağlar.
  • Kullanımı olduğu kadar temizliği de kolaydır.
  • Manuel ve otomatik sistemleri mevcuttur.
  • Alüminyum malzemeden üretilmesi tavsiye edilir.
Ankara Bioclimatic Pergola Fiyatları

Biyoklimatik sistemlerde fiyatlar kaliteye göre değişmektedir. Malzemenin kalitesi sistemin kullanım süresini etkiler. Alüminyum malzeme ile daha uzun süreli kullanım sağlanır. Fiyatlardaki en önemli etken, kullanılacak olan alanın büyüklüğüdür. M2 hesabı ile fiyat hesaplanmaktadır. Fiyat performans bakımından da oldukça avantajlı bir sistemdir. Her koşula ve dört mevsim için uygun olarak üretilmektedir. Kullanım kolaylığı ile hayat standardınızı yükseltir. Ortama şık bir görüntü kazandırır. Bazı aksesuarlar ile zenginleştirilerek dikkat çekici hale getirilebilir.

Bu gönderiyi paylaş