Blog

Giyotin Cam Balkon Fiyatları

Giyotin cam balkon sistemleri farklı renk ve özelliklere sahiptir. Tasarımlar müşterilerin istekleri doğrultusunda özel işçilikle elde edilir. Kurulum yapılacak alanların büyüklüğü ve tercih edilen giyotin cam balkon çeşitlerine göre fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Giyotin Cam Balkon Nedir?

Giyotin cam balkon sistemleri hareketli ve sabit birden çok panelden oluşur. Temel olarak kurulduğu alanı dış etkenlerden korumak için geliştirilmiştir. Su geçirmez paneller, ısıya dayanıklıdır. Yağmur, kar, toz, rüzgar geçirmediği için balkonların kullanım süreleri uzamaktadır. Giyotin cam balkon sistemlerinin kurulduğu alanlar tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Giyotin cam balkon sistemleri yatay ve dikey panellerden oluşabilir. Parmak izi geçirmeyen özel tasarımlar sayesinde temizliği kolaydır. Paneller farklı yönlere açılabilir, uzaktan kumanda edilebilir. Sabit paneller genelle işletmelerin mobilyaları ile hizalanır ve alanın hava alması için açık alanlara denk gelecek şekilde hareketli paneller kullanılır. Giyotin cam balkon fiyatları ise çeşitlerine ve özelliklerine göre farklılık gösterir.

Giyotin Cam Balkon Çeşitleri

Giyotin cam balkon hem ev hem de işletmeler için birçok avantaj sağlayan sistemlerdir. Tek tip olmayan bu sistemler kurulacağı alanın ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanır. Giyotin cam balkon çeşitleri arasında sürgülü ve motorlu sistemler sayılabilir. Daha çok tercih edilen motorlu sistemlerde paneller uzaktan kumanda edilebilir. Sürgülü sistemlerde ise panellerin üzerinde çekme aparatları yer alır.

Giyotin cam balkon sistemlerinin panelleri sabit ve hareketli olarak ayrılır. Yatay ve dikey panellerden oluşan bu sistemlerin hareketli panelleri istenilen yöne açılabilir. Isı yalıtımı, ses izolasyonu, parmak izi bırakmayan camlar sistemin özellikleri arasında sayılabilir. Giyotin cam balkon fiyatları sistem özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Giyotin Cam Balkon Fiyatları Ne Kadar? Giyotin cam balkon tasarımları özel işçilikle müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak doğrultuda yapılır. Kurulum yapılacak alanın dekoratif özelliklerine göre farklı renk seçenekleri mevcuttur. Alanın büyüklüğüne göre sürgülü veya motorlu sistemler tercih edilebilir. Yapımında kullanılan malzemelerin uzun ömürlü ve dayanıklı olması için malzeme kalitesi önemlidir. Bu etkenlerle birlikte giyotin cam balkon fiyatları m2 ve renk özelliklerine göre belirlenir.

Bu gönderiyi paylaş