Pergola

Pergola Projelerimizi görmek için lütfen tıklayınız.

Pergola Nedir? Pergola Sistemleri

Değişik tarzlarda üretimi yapılabilen Pergola Sistemleri üstü açık dış mekan oturma birimleri olarak tanımlanabilir. Pergola Sistemleri her türlü hava şartlarına göre kullanıcı kişi tarafından ayarlanabilir. Sıcak ve bunaltılı bir havada bu yapıları gölge için kullanabilirsiniz. Eğer kış aylarında iseniz ve hava yağışlı ile karın güzel manzarasından, yine bu yapılar yardımıyla istifade edebilirsiniz. Dolayısıyla mevsim şartlarına göre şekil almanız gerekmez. Aksine Pergola Sistemleri, yaşanan mevsime tam anlamıyla hakim olmanızı sağlar.

Pergola Motor ve Otomasyon

Ürünlerimizde dünyaca ünlü Fransız Somfy motorları kullanılmaktadır. 5 yıl garantilidir ve RTS teknolojisini kullanarak, motorlar tek bir tuşa dokunarak çalıştırılabilir.

Pergola Aydınlatma Sistemi

Güçlü bir aydınlatma veya kısık bir aydınlatma; bunların tümüne LED teknolojili Spot Aydınlatma veya Lineer Aydınlatma seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

Pergola Renk Seçenekleri

Pergola Su Drenajı Sistemi

Drenaj sisteminin hem kirişler hem de sütunlar içerisine dahice entegre olan gizli kısmı, suyun tahliye edilmesini mümkün kılmaktadır.

Pergola Kumaşı

Kumaşlarımızın hafifliği, dokuları ve renkleri uygulandıkları Pergolaları yumuşatıyor ve güzelleştiriyor. Geniş bir renk, desen ve malzeme kombinasyonu yelpazesini kullanarak lüks ve benzersiz mekanlar yaratın.

  • UV’ye Dayanıklı
  • Yırtılmaya Karşı Dirençli
  • Suya ve Lekeye Dayanıklı
  • Kolay Bakım
  • 5 Yıl Garanti

Pergola Kapama Opsiyonları

Çevresel etkilerden korunmak veya dört mevsim boyunca kullanılan dış mekan yaşam alanları yaratmak için Pergola kenarları,

  • Cam Sistemler,
  • Açılır Kollu Tenteler,
  • Zip Perde (Dış Mekan Dikey Storlar)

ile kaplanabilir.

Pergola Modelleri

Pergola Fiyatları (Pergola m2 Fiyatları)

Satış uzmanımızın sizinle irtibata geçmesi için lütfen (0216) 349 37 38 numaralı telefonu arayarak veya info@inorma.com.tr mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Satış uzmanımız aldığı bilgileri değerlendirerek size özel teklifimizi hazırlayacaktır. 

Alüminyum Pergola Sistemleri Profil

Pergola Projelerimizi görmek için lütfen tıklayınız.