Etiket - Motorlu Perde

Otomatik Perde

Zip Perde, Tavan Zip Perde

Basit bir kullanımı olan, son derece kuvvetli ve dayanıklı, esnek bir stor perde satın almak isterseniz, Zip Perde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu perde ürünün üretiminde, bütün dünyanın en üst düzey teknoloji olarak kabul ettiği Serge Ferrari teknolojisi kullanıldı. Kullanılan bu teknoloji ile birlikte Zip Perde çok özel ve farklı bir konuma taşındı.

 Zip Perde’nin Kullanım Alanları

Kış BahçesiYaz BahçesiPencere Önleri.Balkonlar.Pergola Çevresi.Ofis İçiAçık TerasCam Tavan Üzeri Tavan perde sistemlerinde Somfy ve Mosel motor kullanmaktayız....

Tavan Zip Perde

Tavan zip perde dış mekanlarda uygulanan motorlu bir sistemdir. Uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilebilir bir kullanıma sahiptir. Sabit cam tavanların üzerine ya da açılır camların üzerine montesi yapılır. Bütün hava koşullarına dayanıklı şekilde üretilmektedir. Pratik kullanımı sayesinde yaygın olarak tercih edilir. Tasarımı, tercih edilen ortama şık ve estetik bir görüntü sağlar. Kumaş skalası da oldukça geniştir. Klasik perdelerden daha kullanışlıdır ve fiyat performans açısından da oldukça avantajlıdır. Genellikle dickson ve sun screen kumaş tercih edilmektedir.

 Tavan Zip Perde Nedir?
Tavan...