Blog

Pergola Sistemleri

PERGOLA SİSTEMLERİ

Hava koşullarının sizi etkilemediği ve sadece iç mekanlara kapalı kalmamanızı sağlayan Pergola Sistemleri ile sizlerin konforunu sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Birçok farklı model opsiyonumuz ile hava şartlarının konforunuzu etkilememesini sağlıyoruz. Kullanıcı kontrolünde dört mevsimde istediğiniz ortamı yaratmanızı sağlayan bu sistemlere göre dilediğinizde gölge oluşturur, dilediğinizde dışarıdaki soğuk havaya rağmen manzara da size eşlik ederken sıcak bir ortamda bulunabilirsiniz. Arkasında durduğumuz ürünlerin kalitesi müşteri memnuniyetini garantilerken biz de sizlere 5 yıl kullanım garantiliyoruz.

PERGOLA SİSTEMLERİ AVANTAJLARI

  •  Fransız Somfy motorları kullandığımız ürünlerimizde dünya markası bir motor kullanmanın yanında RTS teknolojisi de eklediğimiz Pergola Sistemleri motorları tek tuş ile pratik kullanım imkânı sunuyor.
  • Dilediğiniz aydınlatmayı LED teknolojili Spot Aydınlatma veya Lineer Aydınlatmalar sayesinde güçlü ya da kısık şekilde ayarlayabilme imkânı sunuyor.
  • Pergola Sistemleri ile beyazdan alüminyuma, jet siyahtan koyu bronza kadar birçok renk seçeneğimiz sayesinde yapı bütünlüğünü koruma fırsatı sunuyor.
  • Yapıdaki mevcut kirişlerin ve sütunların içerisine yerleşen gizli kısımlardaki drenaj sistemi sayesinde su tahliye imkânı sunuyor.
  • Pergolalardaki hafif kumaşlar, geniş doku, desen ve renk yelpazemiz sayesinde estetiği korurken mekanlarınızı güzelleştirebilir, dış mekanların kalitesini artırabilirsiniz.
  • Mevsimlere ve ani hava değişimlerine rağmen dış mekânı da kullanmanızı sağlayan projelerimizde birçok Pergola kenarları seçeneği sunmaktayız. Cam Sistemler, Açılır Kollu Tenteler, Zip Perde (Dış Mekân Dikey Storlar) gibi kenarlıklarımızı inceleyerek size en uygun modeli seçebilirsiniz.
  • Güneş ışınlarına karşı dayanıklı, yırtılmaya karşı sağlam ve suya, lekeye dayanıklı kumaş dokusu ve kolay bakımı sayesinde Pergola Sistemleri seçiminizden çok memnun kalacaksınız.

PERGOLA SİSTEMLERİ İLETİŞİM

Birçok yurt içi ve yurt dışı Pergola Sistemleri projelerimizi incelemek, renk yelpazemize göz atmak ve pek çok seçeneği olan kenarlık modellerimizden seçim yapmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Doğru tercihinizde size yardımcı olmak üzere satış uzmanımızın sizinle irtibata geçmesi için lütfen (0216) 349 37 38 numaralı telefonu arayarak veya info@inorma.com.tr mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Satış uzmanımız, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda talebinize en uygun ürünümüz için size özel teklifimizi hazırlayacaktır.

Bu gönderiyi paylaş