Blog

Pergola İstanbul

PERGOLA İSTANBUL

İnorma Yapı Sistemleri olarak hava koşulları fark etmeksizin konforunuzu sağlamak ve estetik olarak göze hitap eden hizmetler geliştirmekteyiz. Sizler için sunduğumuz farklı model seçenekleri ile üstü açık dış mekân oturma birimleri olan Pergola Sistemleri, hava şartlarından etkilenmemenizi sağlar.
Kullanıcı tarafından ayarlanabilen bu sistemlere göre sıcak havalarda gölge oluşturur, kışın ise manzaranın tadını çıkarırken sıcak bir ortamda bulunmanızı sağlar. Böylece mevsim şartları konforunuzu etkilemez. Ürünlerimize olan güvenimizi ise 5 yıllık garantisi ile tescillemekteyiz.

PERGOLA İSTANBUL AVANTAJLARI

  • Ürünlerimizde dünya markası olan Fransız Somfy motorlarını kullanmaktayız. RTS teknolojisi kullandığımız Pergola Sistemleri motorları tek tuş ile pratik kullanım imkânı sağlayabilirsiniz.
  • LED teknolojili Spot Aydınlatma veya Lineer Aydınlatmalar sayesinde güçlü ya da kısık aydınlatma seçeneklerini tercih edebilirsiniz.
  • Pergola Sistemleri ile beyaz, alüminyum, jet siyah, antrasit, koyu bronz ve krem olmak üzere birçok renk seçeneğimiz sayesinde yapı bütünlüğünü koruyabilirsiniz.
  • Drenaj sisteminin yapıdaki mevcut kirişler ve sütunlar içerisine yerleşen gizli kısımları sayesinde su tahliye edebilirsiniz.
  • Pergolalarda kullandığımız kumaşların hafif oluşu, doku, desen ve geniş renk yelpazemiz sayesinde estetik görüntüsüyle mekanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Uygulayacağımız malzeme kombinasyonları ile mekanlarınızın kalitesini ve güzelliğini artırabilirsiniz.
  • Hava şartlarının sizi etkilemediği ve dört mevsim dış mekândan vazgeçmemenizi sağlayan ortamlar oluşturmak için çeşitli Pergola kenarları seçeneklerimizden tercih edebilirsiniz. Cam Sistemler, Açılır Kollu Tenteler, Zip Perde (Dış Mekân Dikey Storlar) gibi kenarlıklarımızı inceleyerek size en uygun modeli seçebilirsiniz.
  • Güneş ışınlarına dayanıklı, yırtılmaya karşı dayanıklı sağlam kumaş, ürünlerimizin suya ve lekeye dayanıklı dokusu ve kolay bakımı sayesinde Pergola Sistemleri en doğru seçiminiz olacaktır.

PERGOLA İSTANBUL İLETİŞİM

İnorma Yapı Sistemleri olarak mevcut Pergola Sistemleri projelerimizi incelemek, renk yelpazemize göz atmak ve birçok çeşidi olan kenarlık modellerimizi görmek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
En uygun seçiminiz için size yardımcı olmak üzere satış uzmanımızın sizinle irtibata geçmesi için lütfen (0216) 349 37 38 numaralı telefonu arayarak veya info@inorma.com.tr mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Satış uzmanımız kriterleriniz ve ihtiyaçlarınızı değerlendirerek size özel teklifimizi hazırlayacaktır.
pergola sistemi

Bu gönderiyi paylaş