Blog

Tavan Zip Perde

Tavan zip perde dış mekanlarda uygulanan motorlu bir sistemdir. Uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilebilir bir kullanıma sahiptir. Sabit cam tavanların üzerine ya da açılır camların üzerine montesi yapılır. Bütün hava koşullarına dayanıklı şekilde üretilmektedir. Pratik kullanımı sayesinde yaygın olarak tercih edilir. Tasarımı, tercih edilen ortama şık ve estetik bir görüntü sağlar. Kumaş skalası da oldukça geniştir. Klasik perdelerden daha kullanışlıdır ve fiyat performans açısından da oldukça avantajlıdır. Genellikle dickson ve sun screen kumaş tercih edilmektedir.

 Tavan Zip Perde Nedir?

Tavan zip perde sistemleri birçok alanda kullanılmaktadır. En yaygın olarak kış bahçelerinde, kafe ve restoranlarda kullanılır. Kullanıldığı alanlarda güneş ışığının kontrolünü sağlar ve günlük yaşam konforunu arttırır. Öte yandan fazla ısıyı önler ve yaz aylarında büyük bir rahatlık sağlar. Tavan zip perdelerinde bulunan mekanizma sayesinde perde istenilen şekilde hareket eder. Perdeler, kullanılan alanın dekorasyonunda tamamlayıcı bir özelliğe sahiptir. Ortamı renklendirir. Diğer perde türlerine göre çok daha kullanışlıdır. Tavan zip perdeleri uzun yıllar deforme olmadan kullanım sağladığı için çok kullanışlı bir sistemdir.

Tavan Zip Perde Özellikleri

Tavan zip perdeler teknolojinin gelişmesiyle ön plana çıkmış ve oldukça kullanışlı bir yapıda hazırlanmıştır. Uzun vadeli kullanım için fiyat performans bakımından da ön plana çıkmaktadır. Klasik stor perdeler, tavan zip perdeler kadar işlevsel ve uzun süreli kullanıma uygun değildir. Bu durum tavan zip perdelerin kullanımını daha yaygın hale getirmiştir. Tavan zip perdeler güneş ışığından istediğiniz süre ve istediğiniz şekilde yararlanma imkânı sağlar. Mekânın ısı ve ışık ayarını yaparken mümkün olduğu kadar şık tasarımlar kullanılmakta ve mekânın tamamlayıcı olmaktadır. İhtiyacınıza göre yılın her mevsiminde kullanılması uygundur. Hem ısı hem de ışık tasarrufu sağlamaktadır. Uzun süre deforme olmaz ve sağlıklı bir şekilde kullanılmaktadır.

Tavan Zip Perde Fiyatları

Tavan zip perde fiyatları sıradan stor perdeler ile kıyaslandığından fiyat performans açısından daha avantajlıdır. Kullanılacak olan alanın büyüklüğü ve kumaş seçimi fiyatı etkilemektedir. Kaliteli kumaş seçimi daha uzun bir süre kullanım için olanak sağlayacaktır.

Bu gönderiyi paylaş