Blog

Blog geri dön

İzmir, çağdaş görünümü gelişmiş kent merkeziyle ülkemizin ticaret odaklarından olmuş, 3. büyük şehridir. Efes, eski çağlara merkezlik etmiş olan ünlü medeniyetlerin yaşadığı İzmir’de bulunan antik kentlerdendir. İzmir ege bölgesinde bulunmasına rağmen, Akdeniz iklim kuşağının özelliklerini taşıyan, neşeli, sıcak, eğlenceli kentimizdir.

Büyük bir turizm ve liman şehri olan İzmir, sahil boyu küçük koylarla dolu olup, bu küçük koylar birçok turistik beldeyi oluşturur. Çeşme, Foça, Gümüldür, Karaburun bu beldelerdendir. Kuşadası, Çeşme’de yakın tatil beldelerindendir. Balçova, Bergama, Bayındır, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Karşıyaka, Karaburun, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Urla, Selçuk, Tire gibi birbirinden güzel ilçeleri vardır.
Kordon boyunda yapılan güzel bir yürüyüş, Karşıyaka’nın güzel silueti sizi tekrar kendine çağırır. Güzel bir boyoz yiyerek güne lezzetle başlayabilir, akşamüstü İzmir lokmasıyla damağınızı tatlandırabilirsiniz. İnsanıyla, manzaralarıyla her daim sıcak olan bu şehirde sizleri görsellikten, yaz mevsiminde de, soğuk kış günlerinde de baş başa kılacak yeni cam ve pencere fikirleri doğuyor.
Bunlardan en son geliştirilmiş olanı giyotin camdır. İzmir giyotin cam, bu konuda uzman. Son zamanlarda hayatımıza giren giyotin camların hem birçok avantajı, hem de birçok çeşidi var. Avantajları örneğin yerden tasarruf. Bu pencere çeşidi, dikey olarak aşağı ve yukarı katlanarak hareket ettiğinden hiçbir eşyaya veya perdeye dokunmuyor. Gündüz veya gece sizi manzaradan mahrum bırakmıyor. Üstün yalıtım ve izolasyon sağlayan uluslar arası standartlara uygun, ahşap veya çelik, paslanmaz alüminyum çerçeve, fitil ve paslanmaz küçük metaryellerden oluşan giyotin cam son yüksek yalıtımlı. Böylece size ışık ve ısı tasarrufu sağlıyor.

Vasisdas sistemiyle çalışan modellerinde ise, içe bükülebilen eğimli camlar sayesinde temizlik çok kolaylaşıyor. Kısaca nasıl bir sistem olduğunu inceleyelim. Bu modüler sistem 3 parça camdan oluşuyor. En üstte duran ilk cam panel sabit kalıyor. Altında bulunan diğer 2 panel hareketli oluyor. Bu panelleri istediğiniz şekilde üst açıklıkta, isterseniz alt açıklıkta veya tüm üst açıklıkta kullanabilirsiniz. Cam paneller bu camları raylı bir sistemle, ithal taşıyıcı bant kemerler sayesinde raylı bir şekilde üst üste kaydırır. Taşıyıcı çerçevelerinizi ister çelik, isterseniz de ahşap çerçevelerden seçebilirsiniz.

Alüminyum profilleri istenilen renkte olup, elektro statik fırın boyalıdır. Aşınma ve renkte solma yapmaz. Bunun yanı sıra giyotin cama istediğiniz aksamı da ekletebilirsiniz. Örneğin uzaktan kumandalı olanı tercih edip tek harekette açma, kapatma yapabilirsiniz. İster manuel, ister otomatik sistemleri mevcuttur. Motoru küçük bir kontrol kutusuna yerleştirilmiş olup, bakımı oldukça kolay şekilde yapılmaktadır.

Sensörlü olan otomatik giyotin camlar , kötü hava şartlarına göre kendiliğinden kapanan şekilde seçilebilir. Bunun yanı sıra çocuk sensörlü, hırsızlara karşı sensörlü tercih imkânı da mevcuttur. Engelli veya yaşlılar için harekete karşı duyarlı sensörler çok kullanışlıdır. Gün ışığından, manzaradan, mahrum kalmak istemiyorsanız, aynı zamanda ısı tasarrufu da yapmak istiyorsanız evlerinizde, balkonlarda, cafe, restoran, işletmelerinizde, her türlü pastane, otel, hastane, dükkân, plazalarda, yaz ve kış bahçelerinde giyotin cam çeşitlerini kullanabilirsiniz.
İzmir giyotin cam sayesinde tüm giyotin cam niteliklerinden faydalanabilir, üstelik mekânlarınıza şıklık ve değişik ambianslar katabilirsiniz.

İzmir giyotin cam size bu konuda her türlü desteği veriyor. Yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikasıyla, en hızlı hizmeti sunuyor.

Blog geri dön