Blog

Kış Bahçesi Fiyatları

Bahçe yaz mevsiminde ve bahar aylarında vaz geçemediğimiz, gün boyu açık havada oksijen alabildiğimiz doğal ortamlardandır. Ama ne yazık ki kış geldiğinde ve havalar soğuduğunda doğal olarak taş bina yapılarının ve 4 duvarın arasına kısılıp kalıyoruz. Ama yeni dekorasyon trendleri sayesinde bu durum kötü bir kader olmaktan çıkıyor.

Kış Bahçesini uyguladığınız yerde inanılmaz bir değişiklik sizleri bekliyor. Bu yapının uygulanması ile birlikte, bulunduğunuz mekanın, büyük ölçüde değiştiğini ve iyileştiğini göreceksiniz. Bu yapının uygulandığı yerler hem tasarım bakımından daha güzel bir hal alır, hem de size çok farklı şeyler yaşatabilir. Bu yapı sayesinde mevsimlerin güzelliklerini sonuna kadar hissetme imkanına sahip olursunuz.

Kış bahçeleri her müşteri için önem teşkil eden ve gittiği mekânlarda her müşterinin aradığı bir özelliktir. Bu durum yiyecek-içecek sektörünün duvarları kaldırıp şeffaf mekânlar oluşturarak şık bir trend yaratmalarına olanak sağladı. Kış bahçesi bulunduran mekânlar müşteri konusunda oldukça bereketlidir. Çünkü kış bahçeleri açılır kapanır cam olmasından dolayı kışın kar ve soğuk gibi etkilerden, yazın ise güneşin aşırı yakıcı etkilerinden koruyarak mekânı hava şartlarına uyumlu hâle getirir. Böylece müşterilerin konforları bozulmadan rahatça kahvelerini ve çaylarını içmesi mümkün hâle gelir ve orayı sürekli uğrak bir mekâna çevirir.

Kış bahçeleri her stildeki yaşam alanında tercih edilen bir çözüm olmuştur. Evlerin bahçeleri, balkonları ve terasları gibi dış ortamda olan yerleri rahatlıkla kış bahçelerine çevrilir.

Kış Bahçesi Fiyatları

Satış uzmanımızın sizinle irtibata geçmesi için lütfen (0216) 349 37 38 numaralı telefonu arayarak veya info@inorma.com.tr mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Satış uzmanımız aldığı bilgileri değerlendirerek size özel teklifimizi hazırlayacaktır. 

Bizi instagram’da takip edin! @inormayapisistemleri

Bu gönderiyi paylaş