Blog

Zip Perde Tente

Zip Perde Tente

Herkesin Seçimi Zip Perde Tente

Zip perde tenteler; pek çok işletmenin, konutun, hatta alışveriş merkezlerinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Zip perde tente avantajlarından en önemlisi, güneş, yağmur ve rüzgar gibi ani hava değişikliklerinden koruyabilmesidir. Aynı zamanda, modern görünümü ile de öne çıkan zip perde tenteleri dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. İster kış bahçesi ister yaz bahçesi ister eviniz olsun; zip perde modellerimizi inceleyerek, istediğiniz alana en uygun bulabilirsiniz. İnorma Yapı Sistemleri olarak, sunduğumuz zip perderenkleri arasında; beyaz, bronz, dövülmüş metal, antrasit, zenci, kakao, boulder ve şampanya renkleri bulunmaktadır. Aynı zamanda da ürünlerimiz, iki yıl garanti kapsamındadır.

Zip Perdenin Avantajları

Zip perde avantajları, modern görünüm ve hava değişikliklerinden korumaktan daha ötedir. Panjur, jaluzi, sineklik ve stor perde gibi pek çok fonksiyonu bir arada sunan zip perde, aynı zamanda mikro hava delikli kumaş ile tasarlanmaktadır. Bu sayede, temiz havayı sürekli olarak sirkülasyon eder, sizlere daha temiz, daha sağlıklı bir atmosfer sağlar. Oldukça dirençli ve bir o kadar da esnek olan zip perde tenteler, uzaktan kumandalı sistemleri ile kolay bir kullanımı da garantilerler.

Üst Düzey Teknoloji Ve Özel Fiyatlarla Zip Perde

Zip perde üretimimizde yüksek kalite ekipman ve tüm dünyaca en üst düzey olarak tanınmış Serge Ferrari teknolojisi kullanılmaktadır. Geri dönüştürülebilir, dayanıklı ve yenilikçi çözümleri ile Serge Ferrari teknolojisi, müşterilerimize en iyisini sağlamamızda önemli rol oynamaktadır. Inorma Yapı Sistemleri firması olarak, sizlerin istekleri doğrultusunda farklı renk ve model çeşitlerini birleştiriyoruz ve dilediğiniz zip perdeleri sizlere temin ediyoruz.

Zip perde tente ile ilgili fiyat almak için bizlere, 0216 349 37 38 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız, satış temsilcimiz size yardımcı olacak, aradığınız zip perde modelleri ve zip perde renkleri ile ilgili bilgi verecektir. Satış uzmanımız, sizinle yaptığı görüşme sonucunda bilgilerinizi değerlendirerek, sadece size özel bir fiyat teklifinde bulunmak için sizinle yeniden irtibata geçecektir. Inorma Yapı Sistemleri olarak, müşteri memnuniyeti bizim için her daim en önemli unsurdur.

Etiketler: Zip perde, zip perde tente, zip perde tente avantajları, zip perde modelleri, zip perde renkleri, zip perde üretimi,

Bu gönderiyi paylaş