Blog

Bodrum Zip Perde Sistemleri

BODRUM ŞEFFAF ZİP PERDE

 Bodrum, son yılların yükselen tatil trendleri arasında olmayı sürdürmektedir.

Hem deniz ve doğa ile iç içe bir ortamda yaz aylarının tüm güzelliklerini yaşamak, hem de tarihi dokusunu içinize çekerek manevi bir doyum sağlamak mümkün olmaktadır.

Turizm ve eğlence sektörünün baskın olarak yaşandığı Bodrum’da çok sayıda mekan farklı konseptlerle hizmet vermektedir.

Bu farklı mekanların ortak amaçları müşterilerine en iyi hizmeti vererek memnuniyeti üst sıralara taşımak şeklinde açıklanabilmektedir.

Bodrum şeffaf zip perde üretimi ve satışı yapan firmamızın amacı, müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak isteyen mekanların ve özel alanlarında konforu arttırmak isteyenlerin sorunlarına cevap verebilmek olarak tanımlanabilmektedir. Şeffaf zip perdeler, mekanizma üzerine kurulu özel ve görünmez bir kumaş sayesinde güneş ışınlarının içeriye girmesini engellemektedirler.

Güneş ışınlarının etkisi %95’e varan oranlarda engellenmektedir. Buna rağmen kapalı mekanlardaki kullanım kolaylığı adına tercih edilen şeffaf zip perdelerden dışarısı rahatlıkla görülebilmektedir.

Dışardan içerinin görünmesini engelleyen yapısı sayesinde güneş ışınlarının rahatsız edici etkisini de ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda rüzgara karşı da direnç gösteren yapısı sayesinde kış aylarında da kapalı olan mekanların kullanımına olanak sağlamaktadır.

Çok farklı kullanım olanakları sağlayan zip perde sistemleri kapalı alan kullanımları ve rijit kaplamalar yapabilmesi sayesinde sinek ve böcek gibi rahatsızlık verecek haşere sorunlarına da çözüm getirebilmektedir.

Firmamız; üretim, satış ve satış sonrası destek sağlayan, müşteri menuniyetine dayalı hizmet anlayışı ile şeffaf zip perde yapısını alıcılarına ulaştırmaktadır. Bu noktada hangi ürünün daha uygun olduğunu ve alımlar sırasında dikkat edilecek tüm kriterleri müşterisi açısından değerlendirmektedir.

Özellikle kapalı alanların seyir ve kullanım konforunu arttıran zip perde yapısı sayesinde; güneş ışınlarından rahatsız olmadan faydalanmak, rüzgardan korunmak, haşerelerin saldırısından korunmak, içerinin dışardan görülmemesi sayesinde rahatça dışarıyı izlemek yani kısacası kapalı alan kullanım imkanlarını en üst seviyeye taşımak mümkün olmaktadır.
Kullanılacak alanın yapısal özelliklerine ve müşterilerin beklentilerine göre zip perde uygulamaları oldukça başarılı sonuçlar vermektedirler.

Bu gönderiyi paylaş