Blog

Geri Çekilebilir Pergola Sistemi

Geri Çekilebilir Pergola Sistemi

İnorma Yapı firmamızın tasarladığı geri çekilebilir pergola sistemi; işyerleri, bahçe ve açık hava etkinlikleri gibi yerler için önerdiğimiz, hem dekoratif tasarımlı hem de çevredeki zararlı faktörlere karşı koruma sağlayan bir tasarımımızdır. Yüksel kalitede malzemelerle mekanlar arasındaki şıklığınız önde gelecek.
Birçok tasarım çeşidimizin olduğu, geri çekilebilir pergola sistemi de çatıları, çok amaçlı kullanım yöntemleriyle mekanınızın saygın görüntüsünü yükseltecek. Kötü hava koşullarından maximum koruma gücü sağlarken, pergola sisteminizi değişik aydınlatma ekipmanlarıyla da süsleyerek mükemmel şıklığı yakalayabilirsiniz.
Kar, yağmur, fırtına gibi zararlı etkenlere karşı kolayca bariyer oluşturursunuz. Aynı zamanda, havanın iç açıcı, güneşli olduğu zamanlarda ise, geri çekilebilir pergola sistemi modelleri avantajı sayesinde, kumanda ile çatınızın üstünü açabilirsiniz. Dış mekân yaşam alanınızın konforu tamamen sizin elinizde. Kısacası; İnorma Yapı Sistemi, siz değerli müşterilerimize mekanınızın havasını kontrol etmeyi, çatı tavanınızı zarif bir hisse büründürme avantajlarını sunar.

Dış Mekanınızı Dinamik Tasarımlarla Buluşturuyoruz

Geri çekilebilir pergola sistemi, İstanbul ve tüm Türkiye’de, restoranlar, bahçeler ve açık etkinlik alanları gibi yerler için oldukça tercih edilen bir sistemdir. İnorma Yapı Sistemi olarak, ihtiyaçlarınızı ve tasarım dileklerinizi dinliyoruz. Geri çekilebilir pergola sistemini; esnek, dayanıklı ve profesyonel malzemelerle sizlere sunuyoruz.
Şıklığı ve kullanım rahatlığı olarak mekanlarınız için vazgeçilmez bir çatı tasarımı olacak. Havanın yağışlığı olduğu zamanlarda pergola sisteminizi örtebilir, iyi hava koşullarında ise kumanda ile rahatça geri açabilirsiniz. Açma işleminde çatı sistemine monte ettiğiniz aydınlatma araçları, esneklik avantajıyla da asla zarar görmez.

Zarif Tasarımıyla İnorma Yapı Geri Çekilebilir Pergola Sistemi

Yüksek kalitedeki malzemelerle oluşturduğumuz geri çekilebilir pergola sistemi modelleri, size sadece şıklık değil; temizliğe ve bakıma da gerek duymadan, sağlamlık sunuyor. Su sızıntısına karşı ve leke tutmayan yapısı ile temizliğe gerek kalmaz. Pergola sistemimiz, uv güneş koruyucu tabakayla sizi güvende tutar.
Hiçbir hava koşulunda yırtılmayacağının güvenini, İnorma Yapı olarak veriyoruz. Bir zarar gelse dahi, gözünüz arkada kalmasın çünkü sistemimiz 5 yıl garantilidir. Çok çeşitli renk kataloğumuz, desen ve malzemelerimizle mekanınızın dekoratif görünümüne uygun kişiselleştirerek, eşsiz bir çatı sistemi yaratın. Kullandığımız malzemelerin esnekliği, hafifliği ve yumuşak dokusu, geri çekilebilir pergola sistemi ile birleşerek,kendine hayran bırakacak.

Etiketler: geri çekilebilir pergola sistemi, geri çekilebilir pergola sistemi İstanbul, pergola sistemi

Geri Çekilebilir Pergola Sistemi

Bu gönderiyi paylaş