Blog

GİYOTİN CAM NEDİR

GİYOTİN CAM NEDİR

Giyotin cam evlerden ziyade iş yerleri, mağazalar, cafeler ve restaurantlar gibi yerlerde gördüğümüz bir cam çeşididir. Bir diğer adı hareketli küpeşte olan bu cam sisteminin en bilinen adı giyotin camdır. Temel prensibi bir camın sabit diğerinin hareketli konumlandırılması ile oluşturulan açılır kapanır yapı esasında giyotin cam nedir? Sorusunun da en iyi ve anlaşılır cevabını oluşturmaktadır.
Bir alanı istediğiniz zaman tamamen kapalı, istediğiniz zaman da tamamen açık bir ortama çevirmek istiyorsanız ve uzun süre böyle bir kullanım niyetindeyseniz sizin için de giyotin cam uygun bir seçenek olabilir. Hareketli cam kısmın tam, yarım istenen ölçüde açılıp kapanabilmesi büyük avantajken ürünün üç camlı, yalıtımlı seçenekleri de mevcut.

GİYOTİN CAM AVANTAJLARI

Giyotin cam ile iş yerlerinizde kapalı alanları istediğiniz dönemlerde tamamen açık hale getirerek hizmet verebilirsiniz. Geniş kullanım alanı ile ortam havalandırmalarınızda daha rahat hareket edebilirsiniz. Yalıtımlı, üç camlı seçenekler ile ortam yalıtımı konusunda rahat olabilirsiniz.
Modern yapısı ile giyotin cam tercih edilen yerlerde şıklıktan ve estetikten de ödün vermemiş olursunuz. Şık ve kullanışlı bu ürünün uzun ömürlü olması da sizi yarı yolda bırakmaması açısından bir güven kaynağı.

GİYOTİN CAM İLETİŞİM

Giyotin cam nedir? Sorusuna yanıt verebilmek ve aklınıza takılabilecek tüm soru işaretlerini gidermek için web sitemizden sizlere detaylı bilgi veriyoruz. Yine de müşterilerimizin bizimle birebir iletişime geçme ihtiyaçları olabileceğini bildiğimiz için satış uzmanlarımız tarafından yönetilen iletişim ağlarımız mevcuttur.
Bu iletişim ağları ile bizlere kolaylıkla ulaşabilir, soru, dilek ve şikayetlerinizi iletebilir, siparişlerinizi verebilirsiniz. Her müşterimize en uygun hizmeti sunabilmek için bireysel ilgi ve alaka ile özel hizmete önem veren çalışma prensibimizle İnorma ailesi olarak kendimizi geliştirmek istiyoruz.
Bizlere ulaşabileceğiniz ağlar, (0216) 349 37 38 numaralı telefon hattı ve info@inorma.com.tr mail adresleridir. Satış uzmanlarımız tarafından alanında en iyi bilgi ve yardımı alabileceğiniz kişilerle kolaylıkla bu ağlar sayesinde iletişime geçebilirsiniz. İnorma yapı sistemleri olarak sizlerin isteklerini dinleyerek bunlara en iyi karşılığı verebilmek için çalışır ve çözüm yolları geliştirerek en iyi sonucu ortaya çıkarmaktan memnuniyet duyarız.

Bu gönderiyi paylaş


× Size nasıl yardım edebiliriz?