Blog

Alüminyum Pergola

Yüksek dayanıklılık, zorlu hava koşullarında güvenlilik ve zarif bir fizik harikası tavan tasarımı arıyorsanız, İnorma Yapı alüminyum pergola hizmetine hayran kalacaksınız. Alüminyum pergola,sadece bir gölgelik değil, gerçek bir tavan kadar sizi güvende tutacak şık bir tasarımdır.

Evinize, şirketinize, cafe/restoranınıza sadece kendinizde özgün hissedeceğiniz bir tavan sistemi arıyorsanız; alüminyum pergolanın şık konforunu yaşayın. Her mevsim güvenle kullanabileceğiniz avantajlara sahip olan alüminyum pergola modelleri, kar kütlesinin 30 cm olduğu yoğunlukta yahut saatte 90km hızla şiddetli rüzgârda bile kırılma yapmaz, sizi yarı yolda bırakmaz.

Yaşam kalitenizi büyük oranda arttırırken, İnorma Yapı Şirketimizde korozyon dağılımı hesaplanmış olup, kütle ve dayanıklılığı test edilmiştir. Değişimi ve teknolojiyi değerli müşterilerimize en profesyonel şekilde sunduğumuz alüminyum raylı katlanır pergola ile okullara, iş yerlerine, evlere, cafe ve restoranlara, sunmuş olduğumuz hizmetlere karşı almış olduğumuz olumlu yorumlar, bizi her zaman mutlu etmekte. Bunlarla beraber her zaman güçleniyoruz ve hizmetimizin kalitesini, her geçen gün daha da arttırıyoruz.

Alüminyum Pergola ile Estetik Doyum ve Yaşam Kalitesi İç İçe

Alüminyum raylı katlanır pergola sistemi, tüm hava koşullarında dayanıklılığını kanıtlamıştır. Su geçirmeme özelliğine ve birleşim noktalarında tasarlanan su olukları ile üstün koruma sağlar. Yazın atmosferin incelmesiyle oluşan zararlı güneş ışınlarına karşı, üzerinizde güçlü bir bariyer oluşturur. Sizinle birlikte kendini de koruyacağı paslanmaz, aşınmaz malzemelerden üretilmiş pvc bloklarıyla, dayanıklılığını güçlendirir.

Alüminyum pergola sistemlerinin işlevselliği ve estetiği ile her alanda tercih edilmesi, onun birçok türünü ortaya çıkarır: standart pergola, radyan pergola, askılı pergola gibi, her ihtiyacınıza uygun alüminyum pergola modelleri bulunur. Kısacası; Otomatik olarak bir tuşla kapanıp açılabilir teknolojisiyle sizi kendine hayran bırakacak.

Teknolojinin Mükemmel Konforunu Yaşam Alanınıza Sunuyoruz

Açık alanla iç içe, kendinize ait bir mülk hissi yaşamak ister misiniz? Dışarı çıkıp, soluklanıp alüminyum pergolanızın altında keyifli anlar yaşamak, tabii ki hepimizi mutlu eder. Özel aydınlatma led ışıklandırmaya sahip, dinamik tasarımlı bir alüminyum raylı katlanır pergolaya ise hiçbirimiz hayır demeyiz çünkü açıp kapatma anında keyfinizi bozmayacak sessizlikle çalışır. Kullanımı ve kurulumu kafanızı karıştırmayacak kolaylığa sahiptir. Kumanda ile de kontrol edebileceğiniz alüminyum pergola; çok fazla bakım ve temizlik gerektirmeyerek, uzun süre pasparlak kalır.
alüminyum pergola

Etiketler: alüminyum pergola, alüminyum pergola modelleri, alüminyum raylı katlanır pergola

Bu gönderiyi paylaş