Blog

Zip Perde Bursa

İnorma Yapı Sistemleri firması olarak, Zip Perde Bursa üretiminde en yüksek kalitedeki ekipmanları kullanmaktayız. Zip perdelerimiz, dünya tarafından en üst düzey teknoloji olarak tanınmış Serge Ferrari teknolojisi ile üretilmektedir. Serge Ferrari teknolojisi, sunduğu dayanıklı ve geri dönüştürülebilir çözümler ile öne çıkmaktadır. Bunlara ek olarak; imza attığımız projeleri görüntülemek ve daha iyi fikir sahibi olmak için de web sitemizden projelerimize ulaşabilirsiniz. Elimizde bulunan zip perde modelleri ve zip perde renkleri ile size özel bir tasarım dilerseniz, satış uzmanımız ile irtibata geçebilirsiniz. Siz de zip perdelerinizin kullanımı kolay, esnek ve dayanıklı olmasını diliyorsanız, doğru adres İnorma Yapı Sistemleri.

Zip Perde Bursa İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

Zip perde fonksiyonları; panjur, tente, jaluzi, sineklik ve stor perde gibi pek çok alanı kapsamaktadır. Zip perde, üretimimizde kullandığımız mikro hava delikli kumaş sayesinde, temiz havayı sirkülasyon eder. Böylece, yalnızca fonksiyonel ve avantajlı bir ürün değil, aynı zamanda sağlığınıza zarar vermeyen bir ürün de tercih etmiş olursunuz. Sunduğumuz zip perde renkleri arasında; kakao, antrasit, bronz ve şampanya gibi çeşitli renkler bulunmaktadır. Her türlü hava durumuna dayanıklı olan zip perde kullanımı, her türlü alana da uygundur. Zip perdelerinizi pencere önlerinde, balkonlarda, açık teraslarda, ofis içinde ve pergola çevresinde kullanabilirsiniz. Modern görünümü ve esnek yapısı, estetik bir bütünlük sağlarken, uzaktan kumandalı teknolojisi ile de kolay kullanım sağlamaktadır.

Zip Perdede Size Özel Fiyatlar

Firmamız İnorma Yapı Sistemleri, Bursa ve çevresinde zip perde satın almak isteyen tüm müşterilerimize hizmet sağlamaktadır. Zip perde fiyatlarımız ile ilgili bilgi almak, size özel bir tasarıma ulaşabilmek adına tek yapmanız gereken 0216 349 37 38 numaralı telefonumuzdan satış uzmanımıza ulaşmaktır. Her türlü sorunuzu, satış uzmanımıza yönlendirebilirsiniz. Satış uzmanımız, satın almak istediğiniz zip perdeler ile ilgili sizden bilgi aldıktan sonra, bu bilgiler doğrultusunda sizlerle irtibata geçecektir. Sizlerle irtibata geçildiğinde, yalnızca tasarım isteklerimize özel bir fiyat teklifi sunulacaktır. Bizimle info@inorma.com adresine mail atarak da iletişime geçebilirsiniz. Kısacası; Zip perde bursa için İnorma’yı arayın.

Bu gönderiyi paylaş