Blog

Kış Bahçesi Sistemleri

Kış Bahçesi

Kış bahçesi ile kendinizi özel hissedeceğiniz yaşam alanınız, her mevsim sıcacık ve konforlu olsun. Cıvıl cıvıl yaz mevsiminde, balkonumuzda, terasımızda veya bahçemizde zaman geçirmek, enerjimizi yükseltiyor ve serinlemek, ferahlamak için kendimizi dış alanımıza atıyoruz.

Maalesef kışın yavaş yavaş bastırması ile evlerimize kapanarak, bu doğa güzelliklerinden uzak kalmak can sıkıcı olabiliyor. Değerli müşterilerimiz, kış mevsiminde bile İnorma Yapı Sistemi’nin kış bahçesi uygulaması ile pozitif zaman geçirecek. Kış bahçesi tasarımını da cam tavan sistemi ile harmanlarsanız, sizi içinden asla çıkmak istemeyeceğiniz hayranlıklara sevk edecektir.  Soğuk hava ve sıcak hava fark etmeksizin, yıldızlara bakarak uzanmak, başınızı kaldırıp yağmuru veya karı izlemek, sizleri kesinlikle masal dünyasında hissettirecek.

Kış Bahçenize Tavan Zip Perdeyle Yenilikçi Estetik Algısı Kazandırın

Katlanan camlar bulunan kış bahçesinde; tavan tasarımını dilerseniz cam tavan sistemi ya da farklı olmayı seviyorsanız, bioclimatic pergola ile eksenel açılan tasarımı düşünebilirsiniz. Daha güçlü bir koruma için ise cam sistemi altına alüminyum tavan sistemlerinden birini öneriyoruz.

Teknolojiyi sizlerle buluşturmayı misyon haline getirdiğimiz için, tavanı cam düşünen değerli müşterilerimize daima motorlu cam tavanın şık konforunu yaşatıyoruz. Kumanda sistemi ile açıp kapanabilen cam tavan rahatlığı, vazgeçilmeziniz olacak.

Camların içe katlanabilme özelliğiyle de temizlik konusunda rahat bir yıkama sunar. İnorma Yapı’nın özel olarak geliştirdiği, darbelere karşı oldukça dayanıklı alüminyum madde kullanarak, kış bahçesinin ömrüne güç katıyoruz. Sağladığı ısı yalıtımı ile sizi, dış dünyanın hava koşullarından yaz kış korur. Aynı zamanda, çatı malzemesinde sesi akustik veren alüminyum tavan sistemini tercih ederek de hobi yuvası yaratabilirsiniz.

Zevkinize Göre Tasarımla Özgürlüğün Tadını Yaşayın

Özgürlük alanınız haline gelecek olan kış bahçesini, evinizden ayrı bir oda olarak da oluşturabilirsiniz. Hijyene dikkat ediyor ve cam tasarımın şık estetiğinin bölünmesini istemiyorsanız, kapı tasarımını fotosel kapı modelleri seçerek daha göz alıcı hale getirebilirsiniz.

Kış bahçesine yenilikçi hava katan fotosel kapılar tüm dekorasyona uyarak, hareket sensörünü fotosele bağlar. Bu da ısı yalıtımında kaybın yaşanmasını en alt seviyeye indirir. İç ve dış tasarımını kendiniz belirleyeceğiniz modellerimiz oldukça fazla. Sevdiklerinizle keyifli vakitler geçireceğiniz bu yapıda, soba kurabilir, botanik ve hobi odası haline getirebilir; hatta güvenle müzik bile yapabilirsiniz.

Etiketler: fotosel kapı, tavan zip perde, cam tavan sistemi, alüminyum tavan sistemi, bioclimatic pergola, motorlu cam tavan, kış bahçesi

Bu gönderiyi paylaş