Blog

Sürgülü Cam Balkon

Estetik ve Klas Bir Tercih: Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü cam balkonlar, son zamanlarda piyasaya bomba gibi düşmüştür. Restoranlardan barlara, lokantalardan kafelere, türlü işletmenin tercihidir. Inorma Yapı Sistemleri firması olarak, bu tercihleri sizlere sunuyor, işletmelerinizin estetik güzellik ve nezihliğe ulaşması için elimizden geleni yapıyoruz.
Basit kullanılabilen ve dayanıklı olan ürünlerimizi yüksek kalite ekipmanlar ile üretiyoruz. Size ise sürgülü cam balkon avantajlarının tadını çıkarmak kalıyor. Bu avantajlara örnek verecek olursak; alan kaybını yok etmesinden bahsedebilir, sunduğu panoramik manzaraları not edebiliriz.
Farklı seçeneklerden size uyan tasarımları tercih ederek, sizler de diğer müşterilerimiz gibi en kaliteli, en dayanıklı ürünleri kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Sürgülü Cam Balkon Özellikleri

Sürgülü cam balkon özellikleri, neredeyse saymakla bitmez fakat belki de en iyi özelliklerinden biri sürgülü sistemin eşikli sürgülü sistem ve eşiksiz sürgülü sistem olarak seçeneklere ayrılmasıdır. Eşiksiz sürgülü sistem, mekâna girildiğinde ve mekândan çıkıldığında, ayak takılmasını önleyen modern bir sistemdir
. Bu iki sistemin üst kasa ve bazaları aynıdır fakat alt kasa ve bazalarda aksesuarlar değişiklik göstermektedir. Emniyet kilitli profilleri sayesinde, camlar asla yerinden çıkmaz ve böylece, çoğu cam sisteminde yaşanan güvenlik problemleri de ortadan kalkmış olur.
Kanatlar içeriye doğru açılmadığından, kendini alttan taşımaktadır. Ara profili özel tasarımdır ve böylece, kanatlar kapatma ve açma işlemleri sırasında birbirlerini çekmektedirler.

Avantajları ve Size Özel Fiyatları

İnorma Yapı Sistemleri olarak sağladığımız modern görünümlü sürgülü cam balkonlar sayesinde; mekan kısıtlamaları, hoş olmayan görüntüler ve alan kaybı yaşamanıza son veriyoruz. İnsanın içini açan, geniş alanlar için satış uzmanımız ile 0216 349 37 38 numarasından iletişime geçmeniz yeterlidir.
Satış uzmanımız istekleriniz doğrultusunda gereken bilgiyi alarak, değerlendirmesini yaptıktan sonra, sizlere özel fiyat teklifimizi sunmak adına ulaşım sağlayacaktır.
Firmamıza ulaşmak için dilerseniz telefon yerine mail adresimiz olan info@inorma.com.tr adresini de kullanabilirsiniz. İnorma Yapı Sistemleri aracılığı ile en uygun sürgülü cam balkon fiyatları için hemen bizi arayın; siz de hizmetlerimizden faydalanın!

Etiketler: Sürgülü cam balkon, sürgülü cam balkon fiyatları, sürgülü cam balkon özellikleri, eşikli sürgülü sistem, eşiksiz sürgülü sistem

sürgülü cam balkon

Bu gönderiyi paylaş