Blog

Zip Perde Fiyatları

Herhangi bir konut veya ticari kuruluma uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. İster yaşam alanınızı yeniden keşfedin, ister iş alanınızı yeniliyor olun, Zip Perde bunu kolaylaştırır. 8+ yıllık geçmişiyle İnorma, dış mekan yaşamında en üst noktayı tanımlar ve şık, güvenli ve dayanıklı bir dış mekan gölgesi çözümü sunar. 

Hava koşulları, evinizin verimliliğini etkileyebilir. Aşırı sıcak yazlarımız ve soğuk kışlarımız, evinizi soğutmak veya ısıtmak için yeterli miktarda güç gerektirebilir, bu da enerji faturalarının yüksek olmasına neden olur. Zip Perde, sizi yazdan kışa doğal ve verimli bir şekilde mükemmel iklimde tutmaya adanmıştır. Dış gölge sistemlerimiz, evinizin pencerelerinizden tam olarak ne kadar ışık ve ısı emdiğini kontrol etmenizi sağlar, istenmeyen ısıyı % 90’a kadar engeller. Zip Perde dış gölge sistemleri ile enerji giderlerinizi tüm yıl boyunca azaltın.

 Zip Perde’nin Avantajları

  • Modern ve estetiktir.
  • Ani hava değişimlerinde Güneşin yakıcı etkisin den, Rüzgar dan, yağmurdan koruma sağlar.
  • Mikro hava delikli kumaş yapısı taze havayı devamlı sirkülasyon eder.
  • Panjur, tente, Jaluzi, sineklik, stor perde vb. ürün fonksiyonlarının tamamını bir arada sunar.
  • Özel tekstil kumaşı çevre etkilerine karşı yüksek direnç gösterir.
  • Renk çeşitleri  ile yapıların son görünümünü etkiler, estetik bütünlük sağlar.
  • Uzaktan kumandalı kullanımı ile kullanıcıya yüksek standartlar sunar.

Zip Perde Fiyatları, (Zip Perde m2 Fiyatları)

Satış uzmanımızın sizinle irtibata geçmesi için lütfen (0216) 349 37 38 numaralı telefonu arayarak veya info@inorma.com.tr mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Satış uzmanımız aldığı bilgileri değerlendirerek size özel teklifimizi hazırlayacaktır. 

Zip Perde Projelerimizi görmek için lütfen tıklayınız.

Bu gönderiyi paylaş