Blog

Zip Perde m2 Fiyat

Zip Perde m2 Fiyat

Zip perde (Zip Perde m2 Fiyat) ya da bilinen adıyla fermuarlı perde, bir dış cephe motorlu perde sistemidir. Zip perde ile güneşin etkisinden korunurken, delikli kumaş yapısı sayesinde görüş keyfinizi engellemez. Dış ortama dayanıklı özel kumaşlar, yandaki kanal içerisinde hareket eder ve bu sayede rüzgar ve yağış gibi zorlu ortam koşullarına direnç ve da yanıklılık gösterebilmektir. Güneş ışınlarından etkilenmeden, mekanınızın tüm alanlarını kullanmanızda mükemmel konfor sağlar. Kumaşın delikli yapısı sayesinde güneşten korunurken temiz hava sirkülasyonu da sağlar

Zip perde sisteminin kumaş özelliği Yağmur suyunu dışarda bırakarak, seyir keyfinizi bozmadan mekanınızda konforlu kullanım sağlar. Kumaşın delikli yapısı ve fermuar sayesinde rüzgâra karşı çok daha dayanıklıdır. Fermuar sayesinde kumaş, ürünün yan kanallarından kurtulmaz. Özel kumaş yapısı sayesinde, İç mekandan dış ortamı rahatlıkla izleyebilirsiniz. Dış ortamdan iç mekana ise karartma yaparak görsel teması en aza indirir. Bir çok özelliği bir arada sunan zip perde sistemi, sinek, haşere, vb. gibi rahatsız eden durumlardan da sizi koruyacaktır.

Zip Perde Fiyatı

Satış uzmanımızın sizinle irtibata geçmesi için lütfen (0216) 349 37 38 numaralı telefonu arayarak veya info@inorma.com.tr mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Satış uzmanımız aldığı bilgileri değerlendirerek size özel teklifimizi hazırlayacaktır. 

Bizi instagram’da takip edin! @inormayapisistemleri

Bu gönderiyi paylaş