Blog

BIOCLIMATIC PERGOLA BODRUM

BIOCLIMATIC PERGOLA BODRUM

Bioclimatic Pergola Sistemi, modern tasarımı ve yüksek seviyedeki görsel ve termal konforu ile dış mekânda hava şartlarından ve diğer elementlerden korunmanızı sağlar. İnorma Yapı Sistemleri olarak pergolalarda kullandığımız dönen bıçaklar, hem havalandırırken hem de güneşten en etkili korumayı sağlar. Kuvvetli rüzgara karşı etkili bir direnç sağlar. Bıçakların yapısı sayesinde fazla su destek kolonlarından kanalize edilebilir. Tasarım ve üretim kısmında ise titizlikle yürüttüğümüz bir süreç işlemektedir. Bunun standartlarını ise kaliteli inşaat uluslararası standartları belirlemektedir.
İnorma Yapı Sistemleri, ihtiyaçlarınıza göre en iyi çözümleri, sınırsız olanaklar ile büyük açıklıklar sunarak olağandışı arazi koşullarında veya şantiyenin özel talepleri durumunda dahi incelikle düşünerek planlar ve tasarlar. İsteklerinize göre özel olarak tasarlanmış pergolalarımız sayesinde tüm taleplerinize mükemmel şekilde uyan dış mekân alanları yaratmanızı sağlarız. Bioclimatic Pergola Sistemleri tercihlerinizde ekibimizdeki başarılı tasarımcılar ve mühendisler ile en zorlu projelerde bile mükemmel çözümü bulmanızı sağlıyoruz. Sizlere de açık havanın tadını çıkarmak kalıyor.

BIOCLIMATIC PERGOLA BODRUM AVANTAJLARI

  • Bioclimatic Pergola Sistemleri eksenel çalışan paneller sayesinde hem havalandırma hem de gölgelendirmeyi bir arada yapabilmektedir.
  • Paneller cepheden gelen güneş ışığını kesmek için en uygun açıyla yerleştirilmiştir. Bu sayede iyi bir gölge alan oluşturmaktadır.
  • Her ayrıntısına kadar düşünülmüş sistemi sayesinde oluklar da alüminyumdan yapılmış ve su giderleri tıkandığında içeri su dönüşünü engellemek adına sistemin dış yüzeyine konumlandırılmıştır.
  • Tavan örtüsünün pratik kullanımı sayesinde açılma-kapanma hareketi uzaktan kumanda kontrolü ile sağlanmaktadır. Kolay kullanımı ile kullanıcılar için basit bir sistem ile kontrol edebilmelerini sağlar.
  • Sistem tüm mevsim şartlarına uygun olarak tasarlanıp üretilmiştir. Bu sayede yağmurlu havalarda bile özel paneller havalandırmayı gerçekleştirecek şekilde tasarlanmıştır.

BIOCLIMATIC PERGOLA BODRUM İLETİŞİM

                İnorma Yapı Sistemleri olarak yapmış olduğumuz projelerimizi incelemek, Bioclimatic Pergola Sistemleri teknik şartnamesi tüm detaylarına ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bodrum ve daha birçok bölgedeki pergolalarımıza bakarak size uygun sistem hakkında fikir edinebilirsiniz. Satış uzmanımızdan bilgi almak için lütfen (0216) 349 37 38 numaralı telefonu arayarak veya info@inorma.com.tr mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz. Satış uzmanımız aldığı bilgileri değerlendirerek size özel teklifimizi hazırlayacaktır.

Bu gönderiyi paylaş