Blog

Zip Perde İstanbul

Basit bir kullanımı olan, son derece kuvvetli ve dayanıklı, esnek bir stor perde satın almak isterseniz, Zip Perde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu perde ürünün üretiminde, bütün dünyanın en üst düzey teknoloji olarak kabul ettiği Serge Ferrari teknolojisi kullanıldı. Kullanılan bu teknoloji ile birlikte Zip Perde çok özel ve farklı bir konuma taşındı.

Tasarım harikası stor perdelere göz atıyorsanız, Zip Perde mutlaka dikkatinizi çekecektir. Zip Perde tasarlanırken yalnızca tasarım bakımından bir harikanın ortaya çıkması düşünülmedi. Aynı zamanda ortaya çıkartılan bu eşsiz tasarımın, kullanılan renklerle de bütünlük sağlaması istendi ve ortaya Zip Perde tasarımları çıkartıldı. Ortaya çıkan bu tasarımlar, her mevsim sizi konforlu kılacak bir yapıyı ve görsel anlamda eşsiz bir perdeyi doğuruyor. Bu perdeyi satın almanız ve kullanmaya başlamanız durumunda karşılaşacağınız yorumlar, ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı ortaya koymaya yetecek. Çünkü kullandığınız perdeyi gören herkes, bu perdelere hayran olacak ve bu hayranlık durumunu sizlerle paylaşacak.

Zip Perde, hem kırışmaz ve hem de sarkmaz yapısıyla sizlerin karşısına çıkıyor. Bu perdede bulunan yan germe sistemi, ürünlerin sarkmasını ve kırışmasını her zaman engeller. Her zaman aktif ve tasarım bakımından şık duracak olan bu perde türünü kullanmaya başladığınız andan itibaren, ne kadar dayanıklı bir perde almış olduğunuzu göreceksiniz. Satın almış olduğunuz perdelerinizi uzun zaman kullanacaksınız ve bu perdelerden uzun zaman boyunca memnun kalacaksınız.

Zip Perde Projelerimizi görmek için lütfen tıklayınız.

Satış uzmanımızın sizinle irtibata geçmesi için lütfen (0216) 349 37 38 numaralı telefonu arayarak veya info@inorma.com.tr mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. Satış uzmanımız aldığı bilgileri değerlendirerek size özel teklifimizi hazırlayacaktır. 

Bu gönderiyi paylaş