Etiket - sabit cam tavan

Motorlu Cam Tavan

Motorlu Cam Tavan

Evinize ve işyerinize girdiğinizde, kendinizi gökyüzünde yaşıyormuş gibi hissetmek ister misiniz? İnorma Yapı, motorlu cam tavan teknolojisiyle, sizi oda içinde bile özgür hissettirecek.
İnorma Yapı, motorlu cam tavanile duvarların vermiş olduğu basıklığı ortadan kaldırıp, sağlığınıza yararlı güneş ışınlarıyla dolu enerjik bir oda sunuyor. Gündüz güneş ışınlarıyla, masmavi sağlıklı bir oda, gece ise parıl parıl bir yıldızlı odanız olsun.
Evinize yahut işyerinize cam tavan sistemi yaptırarak, odalarınızı dinamik ve keyifli hale getirebilirsiniz. İsteğinize göre açılabilir cam tavan...

Kış Bahçesi Sistemleri

Kış bahçeleri, villa, müstakil ev, otel, bahçe, veranda, teras gibi birbirinden farklı alanlarda yapılabilen bir uygulama olarak günümüzde yerini almıştır. Bu kış bahçeleri sayesinde kışın da bahçelerinizden uzak kalmayacaksınız. Huzur, sessizlik ve dinginlik arayanlar için ideal olan kış bahçelerinin birbirinden farklı dizayn ve sistemleri bulunmaktadır.
Kışın sıcak bir içeceğinizi alıp sizler de bu bahçenin keyfini çıkartmaya devam edebilirsiniz. Soğuk havaların gelmesi ile keyif hakkınızın sona erdiğini düşünmeyin ve kış bahçesi sistemlerini siz de uygun mekânlarınızda uygulattırın. Kendinize uygun kış bahçesi...