Etiket - tavan perdesi ankara

Motorlu Cam Tavan

Motorlu Cam Tavan

Evinize ve işyerinize girdiğinizde, kendinizi gökyüzünde yaşıyormuş gibi hissetmek ister misiniz? İnorma Yapı, motorlu cam tavan teknolojisiyle, sizi oda içinde bile özgür hissettirecek.
İnorma Yapı, motorlu cam tavanile duvarların vermiş olduğu basıklığı ortadan kaldırıp, sağlığınıza yararlı güneş ışınlarıyla dolu enerjik bir oda sunuyor. Gündüz güneş ışınlarıyla, masmavi sağlıklı bir oda, gece ise parıl parıl bir yıldızlı odanız olsun.
Evinize yahut işyerinize cam tavan sistemi yaptırarak, odalarınızı dinamik ve keyifli hale getirebilirsiniz. İsteğinize göre açılabilir cam tavan...

Dört Mevsim Dış Mekân Keyfi Pergola

Dört Mevsim Dış Mekân Keyfi 

Ülkemizin başkenti olan Ankara, iç Anadolubölgesinin de merkezi konumundadır. Osmanlı Devleti zamanından beri ticaret yolu olan Ankara, 13Ekim 1923 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk tarafından başkent ilan edilmiştir. Tarihi değerleri içinde barındıran Anadolu medeniyetleri müzesi, Anadolu topraklarına ayak basmış birçok medeniyetin kalıntıları sergilenmektedir.Arslanhanecamii, Ahielvan camii görülmesi gereken camilerindendir. Kocatepe Camii en büyük camilerdendir.
Aynı zamanda bir kültür başkenti olan Ankara’da sanat, bale,Opera, konser alanlarında birçok faaliyet düzenlenmektedir.Devlet flarmoni orkestrası ise ünlüdür. Anıtkabir ise, adeta bize ulu önderimizin soluduğu...