Blog

Şeffaf Zip Perde Fiyatları

Şeffaf Zip Perde Fiyatları

Zip Perdede Son Teknoloji Serge Ferrari

Şeffaf zip perde fiyatları, son derece kuvvetli, esnek ve basit bir sisteminin tersine, müşterilerimizin tercihlerine göre şekillenmektedir. Bizler İnorma Yapı Tasarım olarak, zip perde üretiminde hafif, dayanıklı ve geri dönüştürülebilir çözümler sunan yenilikçi Serge Ferrari teknolojisini kullanıyoruz. Serge Ferrari teknolojisi tüm dünyaca en üst düzey teknoloji olarak kabul görmektedir. Bu teknoloji sayesinde daha az malzeme kullanılarak, daha iyi ürünler daha uzun süre kullanılabilirliğini sürdürmektedir. İnorma Yapı Tasarım firmamızdan alacağınız şeffaf zip perdeler, sizleri yalnızca kullanım ve estetik açıdan değil, sürdürülebilirlik açısından da tatmin edecektir. Böylece, ürünleri normalde olduğu kadar sık sürede değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

Sonsuz Avantajları ve Estetik Bütünlüğü ile Şeffaf Zip Perde

Şeffaf zip perde oldukça avantajlı bir üründür. Modern görünümü ve esnek yapısı ile öne çıkan zip perde; güneş, rüzgar ve yağmurun yaratabileceği her türlü hasara karşı dayanıklıdır. Zip perde avantajlarıbunlar ile sınırlı kalmamaktadır. Kumaşı mikro hava delikli olup, taze havayı sürekli olarak sirkülasyon ederek sizlere de sağlıklı bir atmosfer sunmaktadır. Zip perdekullanıldığı takdirde her türlü panjur, tente, sineklik, jaluzi gibi fonksiyonları da tek seferde edinmiş olursunuz. İnorma Yapı Tasarım olarak başka ihtiyaçlarınızı da düşündük. Direnç açısından da önce çıkan zip perde avantajları uzaktan kumandalı olması ile sağladığı kolaylık ve estetik bütünlüğü korumaya yarayan renk çeşitlerini de kapsar. Zip perde renkleri arasında beyaz, bronz, dövülmüş metal, antrasit, kakao, şampanya, zenci ve boulder bulunmaktadır. 

Size Özel Şeffaf Zip Perde Fiyatları

Şeffaf zip perde fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 349 37 38 numaramızdan satış uzmanımız ile iletişime geçebilir veya tercih ederseniz info@inorma.com adresinden bizlere mail gönderebilirsiniz. Satış uzmanımız ile iletişime geçmeniz halinde, ihtiyacınıza en uygun zip perde belirlenir ve satış uzmanımız bilgilerinizi değerlendirir. Bilgi değerlendirmesi bitiminde, satış uzmanımız sizinle irtibata geçerek, yalnızca sizin isteklerinize uygun bir fiyat teklifinde bulunur. İnorma Yapı Tasarım olarak imza attığımız projelerimizle ilgili de bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer, web sitemizden ev sahipliği yaptığımız projelere, rahatlıkla bakabilirsiniz.

Etiketler: Şeffaf zip perde fiyatları, zip perde, zip perde renkleri, zip perde avantajları, zip perde üretimi.

Bu gönderiyi paylaş